W sklepie Heaven 69 nie brakuje akcesoriów erotycznych o kształtach świetnie odwzorowujących anatomię męską. W tej kategorii znajdziesz sztuczne penisy o różnorodnych rozmiarach i dodatkowych funkcjonalnościach. Oferujemy dildo na przyssawce i analne, strap-ony o wielu sposobach mocowania (na przykład dopochwowo lub na pasku), a także warianty o dwóch identycznych końcówkach.

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo oraz łatwość czyszczenia produktów, które oferujemy – dlatego wszystkie dostępne u nas sztuczne penisy są wykonane ze specjalnie dobranych materiałów, takich jak silikon medyczny. Dodatkową zaletą zabawek do penetracji waginalnej i analnej jest ich przyjemna w dotyku struktura i elastyczne kształty.

Nasze dilda są dostępne w wielu wariantach estetycznych – od anatomicznej szczegółowości produktów Get Real, przez gładkie warianty czarne, różowe i fioletowe, aż po eleganckie, przejrzyste modele na przyssawce marki Glazed. Nie zabrakło u nas również akcesoriów z opcją stymulacji prostaty, dzięki czemu na zakupy możemy zaprosić zarówno kobiety, jak i mężczyzn.