Jeśli szukasz akcesoriów, które można wykorzystać podczas gry wstępnej z partnerem lub partnerką, zapoznaj się z naszą ofertą. Proponujemy olejki do masażu erotycznego o wspaniałym aromacie truskawki, magnolii, kokosa i wielu innych. To produkty, których możesz używać na całym ciele nie tylko przed intymnym zbliżeniem. Oprócz olejków w sklepie znajdują się aromatyczne świece do masażu – stworzone są z wosku z dodatkiem olejków eterycznych, który po roztopieniu również może posłużyć do tego, by spędzić czas z partnerem.

Oferujemy również żele do masażu intymnego, inaczej lubrykanty, które mogą zostać użyte podczas penetracji oraz seksu oralnego. W naszym asortymencie znajdują się żele na bazie wody, których można używać z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi. Co więcej, proponujemy żele, które dają w miejscach intymnych uczucie rozgrzania oraz schłodzenia.

Sięgnij do naszej oferty, jeśli szukasz ciekawych dodatków, dzięki którym będziesz mógł spróbować czegoś nowego ze swoim partnerem erotycznym.