W tej kategorii znajdziesz sondy, kulki gejszy i inne akcesoria erotyczne, które można wykorzystać do stymulacji zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nasze silikonowe korki analne, wtyczki typu butt plug oraz dilda dostępne są w wielu wariantach rozmiarów i kształtów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz te najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb.

Produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych marek, takich jak Dorcel, Love to Love czy Clara Morgane Pro — są wykonane z bezpiecznych dla skóry i łatwych do utrzymania w higienie materiałów, takich jak silikon medyczny czy tworzywa żelowe. Zadbaliśmy także o to, aby każda z propozycji miała wygodny uchwyt, oczko lub sznurek ułatwiające wyjęcie zabawki.

Niezależnie od tego, czy preferujesz zbliżone do natury kształty akcesoriów, czy butt plugi i silikonowe korki analne o specjalnym profilowaniu, w sklepie Heaven 69 znajdziesz idealną propozycję dla siebie. Oferujemy szeroki wybór produktów stworzonych z myślą o stymulacji zarówno kobiecych, jak i męskich stref intymnych — można je wykorzystać nie tylko w parze, lecz także solo.