W naszej ofercie znajdziesz szereg akcesoriów dopochwowych. Różnią się między sobą rozmiarami, kształtami i estetyką — łączy je za to staranne wykonanie i komfort użytkowania. Kulki geishy i jajeczka wibrujące na pilota służą przede wszystkim do stymulacji wrażliwych miejsc na ciele – nie tylko w okolicach intymnych.

Produkty wykonane są z bardzo delikatnych w kontakcie ze skórą i bezpiecznych materiałów, takich jak silikon medyczny czy ABS. Dodatkowy komfort mogą zapewnić modele o satynowym, przyjemnym w dotyku wykończeniem. Dostępne produkty posiadają kilka trybów wibracji do wyboru – dzięki temu niezwykle łatwo jest dopasować je do swoich indywidualnych upodobań.

Obsługę kulek geishy, jajeczek wibrujących i podobnych akcesoriów dostępnych w Heaven69 znacznie ułatwiają poręczne piloty – a niektóre z nich umożliwiają sterowanie głosem. Kontrolę możesz zachować dla siebie lub przekazać ją w ręce partnera. Z pełnią ich możliwości najlepiej poznać się osobiście — dlatego już dziś zapraszamy na zakupy w naszym sklepie online.