Jeśli szukasz akcesoriów erotycznych, których użyjesz z partnerem lub partnerką, wypróbuj nasze wibratory dla par. To przedmioty, które można wypróbować na drugiej osobie podczas seksu. W naszym asortymencie znajdują się masażery klasyczne, króliczki, różdżki czy takie ze zmienną końcówką, dzięki której będziesz mógł wybrać sobie taki rodzaj stymulacji, jaki Ci najbardziej odpowiada. Oprócz tego proponujemy dyskretne i estetyczne jajka wibrujące, które z łatwością schowasz w szafce nocnej lub torbie podróżnej.

W naszym sklepie internetowym znajdują się też wibratory analne z rozszerzoną podstawą – taki design zapobiega zassaniu ich przez odbyt podczas seksu. Znajdziesz tu ciekawe egzemplarze w postaci połączonych ze sobą kulek o różnej średnicy – dzięki nim będziesz mógł się stopniowo przyzwyczaić do stymulacji analnej i wybrać taką, na jaką masz ochotę.

Warto zaznaczyć, że sprzedajemy też silikonowe korki, które mogą być dobrym rozwiązaniem zarówno dla par, jak i podczas solowej zabawy. Jeśli szukasz takich akcesoriów, zapoznaj się z naszą ofertą!